ProdukcijaProdukcija

Olaines ķīmiskās rūpnīcas BIOLARS asortimentā ietilpst sekojošie produkcijas veidi:

Sveķi

Vairumā laku-krāsu un līmējošo materiālu pamatā ir sveķi- dažāda ķīmiskā sastāva polimēri un oligomēri, izšķīdināti organiskajos šķīdinātājos. Šādu materiālu sintēze, kā likums, prasa augstas temperatūras un precīzu ražošanas tehnoloģijas ievērošanu. Uzņēmumā funkcionē moderna sveķu sintēzes iekārta, kas ļauj mums piedāvāt augstas kvalitātes materiālus.

 

Sikkatīvi

Laku krāsu materiālu, uz dabīgo eļļu pamata, izžūšanai nepieciešami katalizatori (sikkatīvi), kuri ļauj iegūt laku, grunts krāsu un emalju nepieciešamo cietību un mehāniskās īpašības.

 

Pārtikas lakas

Metālisko konservu taru nepieciešams aizsargāt no sāļiem un skābēm, ko satur pārtikas produkti, kā arī paši pārtikas produkti jāpasargā no metālu iedarbības.

 

Plastifikatori

Dažiem polimēriem, ko izmanto plastmasu, gumijas un citu materiālu ražošanā, ir cieta struktūra, kas neļauj izturēt lielas mehāniskās slodzes. Plastifikatoru izmantošana novērš šo trūkumu.

 

Organiskās sintēzes produkti

Mēs piedāvājam organiskās sintēzes produktus dažādas kvalitātes un tīrības pakāpes.

 

Porofori

Poroforus (Azo iniciatorus) izmanto kā uzputotājus porainu materiālu iegūšanai vai kā iniciatorus reakcijām, kas noris pēc radikāla mehānisma, tādām, kā polimerizācija, hlorēšana un citām.