Sponsorēšana un atbalsts

“Olaines ķīmiskā rūpnīca BIOLARS” katru gadu izdala līdzekļus dažādiem sociālajiem pasākumiem,
atbalstot nevalstiskās organizācijas sporta, kultūras, mākslas un sociālajā jomā. Uzņēmums ir ilggadējs Latvijas volejbola komandas “VK BIOLARS” sponsors, kā arī pastāvīgs jauniešu hokeja komandas “Olaine” sponsors.

Hokeja klubs OLAINE

Hokeja klubs OLAINE ir viens no ātrāk progresējošiem Latvijas bērnu sporta klubiem. Klubs tika nodibināts 2018. gadā un tajā bija tikai 20 bērni. 2022. gadā klubā darbojas jau vairāk kā  110 bērni, liela daļa ir no citiem dzīvesvietas reģioniem, kas liecina par hokeja kluba OLAINE popularitāti.

Klubā pakāpeniski veidojas vairāku līmeņu bērnu sagatavošanas sistēma: no iesācējiem līdz aktīvi spēlējošiem bērnu Latvijas čempionātā. 2021/2022 gada sezonā klubs piedalījās U9 un U11 vecuma grupās un 2022/2023 gada sezonā pievienosies U13 vecuma grupa

Seko Facebook

Latvijas volejbola komanda “VK BIOLARS”

VK Biolars/Jelgava ir profesionālā volejbola komanda kas piedalās augstākā mērogā Latvijas un Baltijas valsts meistarsacīkstēs. Komandas mērķis ir piesaistīt jaunus spēlētājus un dot viņiem iespēju piedalīties augstākā mēroga sacensībās un strādāt uz izaugsmi, lai spēlētāji progresētu, krātu pieredzi un VK Biolars/Jelgavas komandā izaugtu jaunie volejbola talanti un Latvijas nacionālas izlases spēlētāji.

Ar Olaine ķīmiskā rūpnīca BIOLARS atbalstu komanda ir izcīnījusi vairākus titulus un godalgotas vietas


Seko Facebook