Jaunumi

2022. gada 5. maijā AS “Olaines ķīmiskā rūpnīca BIOLARS” veica vietējā līmeņa praktiskās civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācības.

‹ uz sarakstu

2022. gada 5. maijā  AS “Olaines ķīmiskā rūpnīca BIOLARS” sadarbībā ar valsts un pašvaldības iestādēm, uzņēmuma teritorijā, Rūpnīcu iela 3, Olainē, veica vietējā līmeņa praktiskās civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācības. 

Mācībās tika inscenēta situācija, ka ir noticis acetonciānhidrīna noplūde un degšana . Notikuma vietā avārijas vienība un ugunsdzēsēji veica nepieciešamos pasākumus, lai novērstu ārkārtas situāciju.

Mācību mērķis bija pārbaudīt Civilās aizsardzības plānā noteikto kārtību un paredzētos pasākumus avāriju draudu gadījumā, kā arī pārbaudīt mācībās iesaistīto dalībnieku koordinētu rīcību civilās aizsardzības sistēmas uzdevumu izpildē.

Mācībās piedalījas uzņēmuma darbinieki, amatpersonas no VUGD, Valsts vides dienesta, Olaines pašvaldības, Olaines pašvaldības policijas, Valsts policijas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, PVD.

Dalīties: