ProdukcijaSveķiAkril sveķiLB-109

Stirolakrila sveķi LB-109 ir stirolakrila kopolomera šķīdums vaitspirtā. 

Specifikācija

Ārējais izskats

Bezkrāsains caurspīdīgs šķidrums bez mehāniskiem piemaisījumiem

Krāsa pēc jodimetriskās skalas mg, joda, 

4 maks.

Viskozitāte pēc Viskozimetra ВЗ-6, pie temperatūras 20 ºС, s

100 - 150

Negaistošo vielu masas daļa, %

48 - 52

Aprēķinātā stiklošanās temperatūra ºС

15 ºС

Blīvums, 20°C

0,89 g/cm³

Šķīdināmība 

Šķīst vaitspirtā, butilacetātā, etilacetātā

Nesatur karboksilgrupas

-

 

Unikāls monomeru savienojums polimēru molekulā, ļauj izgatavot uz šo sveķu bāzes augstas kvalitātes fasādes krāsas. Augsta seguma atmosfēras un nodiluma izturība tiek panākta savienojot divas galvenās saistvielas īpašības: elestīgumu un ķīmisko noturību, kas neitralizē seguma bojāšanas fiziskos un ķīmiskos faktorus. 

Sveķi izdevīgi atšķiras no līdzīgiem materiāliem ar to, ka plastificējošais pievienojums iekļauts polimēru ķēdē, kas izslēdz to izskalošanos laika gaitā no seguma. Tādā veidā, pareizi izgatavotas un pareizi uzklātas krāsas kalpošanas ilgums sastāda vairāk kā 10 gadus. 

Atšķirībā no vairuma akrila materiālu uz organisko šķīdinātāju bāzes, krāsa lieliski savienojas ar universālajiem pigmenta slāņiem, kas  dod iespēju apmierināt pašus sarežģītākos patērētāju pieprasījumus, krāsas tonēšanas ceļā visdažādākās krāsu sistēmās. 

Par cik sveķi izgatavoti uz vaitspirta bāzes, Jums neradīsies problēmas ar to stabilitāti pie materiāla glabāšanas pie zemām temperatūrām – krāsa ir sala izturīga. 

<< Atpakaļ